O nas

Firmę BAUEL tworzy zespół inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w branży elektroenergetycznej. Specjalizujemy się w realizacji  instalacji i sieci elektrycznych. Zaletą naszego zespołu jest wszechstronność. Nasi inżynierowie posiadają doświadczenie zdobyte zarówno przy projektowaniu jak i w wykonawstwie. Dzięki temu nasze spojrzenie na każde realizowane przez nas zadanie ma charakter wielowymiarowy.

Nasze pierwsze zlecenia pochodziły od Inwestora prywatnego. Dotyczyły one adaptacji projektów typowych budynków jednorodzinnych, nadzorowania ich budowy, a także projektowania i wykonawstwa instalacji elektrycznych.

Dzięki wytrwałej pracy i konsekwencji w realizowaniu swoich celów, dzisiaj specjaliści z firmy BAUEL mogą pochwalić się doświadczeniem zdobytym przy inwestycjach realizowanych dla czołowych światowych marek.
bauel projektowanie konstrukcji budowlanych

Nasza oferta

Obecnie nasza oferta skierowana jest zarówno do Klienta biznesowego jak i Inwestora prywatnego. Wspomagamy realizacje dużych inwestycji, takich jak: hale magazynowe, obiekty usługowo-handlowe, budynki użyteczności publicznej oraz rozbudowy zakładów przemysłowych. Świadczymy m.in. usługi w charakterze Inspektora Nadzoru oraz Inwestora Zastępczego.


klient biznesowy - oferta

 

Jeśli poszukujesz wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy dopilnują poprawnej realizacji inwestycji, zadbają o jej budżet oraz przebieg zgodnie z harmonogramem – zapraszamy do zakładki:

KLIENT BIZNESOWY

inwestor prywatny - oferta

 

Jeżeli jesteś zainteresowany m.in.: budową domu, remontem, przeglądem instalacji elektrycznej – zapraszamy do zakładki:

INWESTOR PRYWATNY

Instalacje i sieci elektryczne stanowią podstawę działalności naszej firmy.  Działalność firmy BAUEL koncentruje się w rejonie miast: Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Zielona Góra, Poznań. Pozostajemy otwarci na propozycje współpracy na terenie całego kraju. Więcej na temat świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zakładce OFERTA.


Tel. 793 096 550


biuro@bauel.pl


BAUEL Paweł Szmyt, ul. Brukselska 11B/4, 66-400 Gorzów Wielkopolski

na górę