Instalacje i sieci elektryczne

Branża elektryczna stanowi podstawę działalności firmy BAUEL, dlatego też druga część nazwy firmy „-EL” nawiązuje do instalacji i sieci elektrycznych. Zajmujemy się instalacjami niskiego i średniego napięcia. Świadczymy szeroki wachlarz usług w zakresie branży elektrycznej w tym, m.in.: doradztwo techniczne i sporządzanie ocen technicznych.

 

instalacje i sieci elektryczne

 

Projektujemy instalacje elektryczne m.in. dla:

  • budynków jednorodzinnych,
  • obiektów przemysłowych,
  • galerii handlowych.

Oferujemy także opracowanie projektów:

  • instalacji oświetlenia drogowego i ulicznego,
  • instalacji systemu oddymiania.

Błędy popełnione przy projektowaniu instalacji elektrycznych

Nieprawidłowo dobrane oprawy oświetleniowe bądź niepoprawna wysokość ich montażu powodują słabe natężenia oświetlenia w pomieszczeniu, niespełniające wymaganych norm i przepisów. Każdy z nas doskonale wie, jak uciążliwe jest funkcjonowanie w przestrzeni ze źle rozmieszczonymi punktami świetlnymi. Weźmy za przykład przestrzeń biurową. Nieodpowiednie natężenie światła w biurze wpływa negatywnie na wydajność i wzrok pracowników. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu unikniesz tych problemów na swojej inwestycji. Instalacje i sieci elektryczne zaprojektujemy dobrze i zgodnie z obowiązującymi normami.

Niezbędne czynności do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu

Jako inspektorzy nadzoru inwestorskiego pomożemy Ci przygotować wszystkie niezbędne dokumenty odbiorowe budynku w zakresie branży elektrycznej. Jedną z podstawowych czynności, niezbędnych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu, jest wykonanie pomiarów instalacji elektrycznych. Wykonujemy pomiary okresowe instalacji elektrycznych oraz zajmujemy się kontrolą okresową obiektów budowlanych. Sporządzamy pomiary: rezystancji izolacji przewodów i kabli zasilających, badania skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, badania wyłączników różnicowoprądowych, rezystancji uziemienia instalacji odgromowej, pomiary natężenia oświetlenia podstawowego i awaryjnego.

Nasi specjaliści posiadają wszystkie wymagane uprawnienia by pracować w branży elektrycznej. Szeroko zdobyte doświadczenie w branży sprawia, że pełniona przez nas funkcja Inspektora Nadzoru Inwestorskiego a także Kierownika Robót branży elektrycznej jest na najwyższym poziomie.Nasza Oferta

klient biznesowy - oferta

 

Jeśli poszukujesz wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy dopilnują poprawnej realizacji inwestycji, zadbają o jej budżet oraz przebieg zgodnie z harmonogramem – zapraszamy do zakładki:

KLIENT BIZNESOWY

inwestor prywatny - oferta

 

Jeżeli jesteś zainteresowany m.in.: budową domu, remontem, przeglądem instalacji elektrycznej – zapraszamy do zakładki:

INWESTOR PRYWATNY


Tel. 793 096 550


biuro@bauel.pl


BAUEL Paweł Szmyt, ul. Brukselska 11B/4, 66-400 Gorzów Wielkopolski

na górę