Projektowanie i aranżacja wnętrz

Nasza współpraca z inwestorem prywatnym dotychczas zaczynała się od doradztwa przy wyborze projektu domu jednorodzinnego, a kończyła na uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie obiektu. Podczas całego procesu związanego z budową, odczuwamy dumę i satysfakcję, że mamy czynny udział w realizacji Twojego marzenia, jakim jest budowa domu. Jednak zdajemy sobie sprawę, że pozostawienie budynku w stanie deweloperskim to tylko połowiczny sukces. Kolejny etap, polegający na urządzeniu wnętrza, często jest o wiele ciekawszy dla Inwestora. Dopiero po wyborze odpowiedniego koloru ścian, oświetlenia, czy też ustawienia mebli – budynek nabiera charakteru i staje się domem.

 

projektowanie i aranżacja wnętrz

 

Zgodnie z powyższą myślą, firma BAUEL poszerzyła ofertę świadczonych usług o projektowanie i aranżację wnętrz. Pomożemy Ci stworzyć funkcjonalne, dostosowane do Twoich potrzeb wnętrze. Nasze projekty cechuje ergonomia, funkcjonalność oraz zgodność z obowiązującymi trendami w wystroju wnętrz. Podczas tworzenia projektu wystroju wnętrz kierujemy się przede wszystkim potrzebami swoich Klientów. Dbamy, aby każdy projekt był zindywidualizowany, uwzględniał oczekiwania Klientów. Aranżacja wnętrza domu dla dużej rodziny będzie wyglądała zupełnie inaczej niż urządzenie kawalerki dla singla. Każdy projekt wystroju wnętrza rozpoczynamy od rozmowy z Klientem i obejrzenia pomieszczenia do aranżacji. Niezbędne jest wykonanie wszystkich niezbędnych pomiarów i ulokowanie pomieszczenia w przestrzeni. Mamy tu na myśli orientację okien względem stron świata czy po prostu widok za oknem. Dopiero po przeprowadzonym wywiadzie wstępnym z Klientem wiemy, czy projektowana przestrzeń ma być strefą relaksu, czy też miejscem do nauki i pracy twórczej. Kolejny etap polega na ustaleniu budżetu, jaki Klient chciałby przeznaczyć na urządzenie swojego mieszkania.

 

Projektujemy zgodnie z Twoim budżetem

Z zasady projektujemy z materiałów dostępnych i przystępnych cenowo dla Klienta. Łatwo jest zaprojektować oszałamiające wnętrze z bardzo drogimi meblami, wykończone ekskluzywnymi materiałami. Jednak takie projekty zwykle nigdy nie pozostają zrealizowane, pozostając jedynie w sferze niezrealizowanych marzeń Klienta, pozostawiając go z poczuciem niedosytu. Kiedy już wiemy jaki budżet jest przewidziany na urządzenie swoich czterech kątów – przystępujemy do projektowania. Nie jesteśmy tylko dekoratorami wnętrz, którzy wybiorą meble do Twojego pokoju i dobiorą pasujące tkaniny i dodatki. Jako projektanci wnętrz, posiadamy specjalistyczną wiedzę na temat przepisów budowlanych, obsługujemy programy typu CAD i inne oprogramowania wnętrzarskie. Przykładamy duża uwagę do projektu oświetlenia wnętrza. Nie od dziś wiadomo, że światło w pomieszczeniu bardzo mocno wpływa na samopoczucie jego mieszkańców. Często wynikiem finalnym naszej pracy jest kilka projektów aranżacji wnętrz, tak by można było wybrać wnętrze idealne – wszystko zależy od indywidualnych potrzeb Klienta. Po ostatecznym wyborze projektu chętnie pomożemy Ci w jego realizacji – w ramach świadczonego przez nas nadzoru autorskiego.

Upcycling mebli

Jesteśmy fanami upcycling’u mebli – czyli nadawaniu nowego życia starym i nieużywanym przedmiotom. Często w naszych mieszkaniach znajdują się niepotrzebne rzeczy, które po odpowiednim przerobieniu stają się nagle np. designerskim podnóżkiem. W naszych projektach staramy się przemycać takie rozwiązania – dzięki temu nasi Klienci zyskują wyjątkowy mebel bez nadwyrężania swojego portfela.

Indywidualne projekty

Jak już wspominaliśmy każdy nasz projekt jest zindywidualizowany. Nasze wnętrza oddają charakter ich mieszkańców – pozostając w zgodzie z obowiązującymi trendami. Inspirację i wiedzę czerpiemy z licznych targów i szkoleń dedykowanych dla branży wnętrzarskiej, w których bierzemy udział. Jeśli chcesz zamieszkać w wyjątkowym, pięknym wnętrzu – zapraszamy do zakładki KONTAKT. Pomożemy zrealizować Ci Twoje marzenie o ładnie urządzonym domu!Nasza Oferta

klient biznesowy - oferta

 

Jeśli poszukujesz wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy dopilnują poprawnej realizacji inwestycji, zadbają o jej budżet oraz przebieg zgodnie z harmonogramem – zapraszamy do zakładki:

KLIENT BIZNESOWY

inwestor prywatny - oferta

 

Jeżeli jesteś zainteresowany m.in.: budową domu, remontem, urządzaniem wnętrz, przeglądem instalacji elektrycznej – zapraszamy do zakładki:

INWESTOR PRYWATNY


Tel. 793 096 550


biuro@bauel.pl


BAUEL Paweł Szmyt, ul. Brukselska 11B/4, 66-400 Gorzów Wielkopolski

na górę