Konstrukcje budowlane

BAUEL – nieprzypadkowo pierwszy człon nazwy firmy nawiązuje do niemieckiego „BAU” czyli ”Budowa”, bo to właśnie branża budowlana stanowi jeden z fundamentów naszej firmy.

Zajmujemy się budownictwem ogólnym a specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym oraz przemysłowym. Podstawę świadczonych przez nas usług stanowi zarządzanie procesem inwestycyjnym. Wznoszenie hal magazynowych, fabryk oraz przebudowy i rozbudowy istniejących obiektów na terenie czynnych zakładów produkcyjnych, są naszą codziennością. Bierzemy udział w budowach o różnej wielkości, stopniu skomplikowania oraz o małych i dużych budżetach. Jeśli zastanawiasz się jak zbudować dom albo znacznie większy obiekt budowlany – zgłoś się do nas. Nasi specjaliści odpowiedzą na nurtujące Cię pytania i przeprowadzą krok po kroku przez cały proces inwestycyjny.

 

Konstrukcje budowlane

 

Proces inwestycyjny

Pomożemy Ci z formalnościami związanymi z budową oraz przy uzyskaniu niezbędnych opinii i pozwoleń. Jako kierownik budowy i inspektor nadzoru inwestorskiego przejdziemy z Tobą przez kolejne etapy wznoszenia konstrukcji budowlanych, m.in:

  • roboty budowlane ziemne,
  • roboty żelbetowe i murarskie,
  • montaż konstrukcji stalowej,
  • prace wykończeniowe,
  • wykonanie zagospodarowania terenu.

Dopilnujemy aby wbudowywane materiały budowlane spełniały wymogi stawiane przez obowiązujące przepisy prawne oraz normy techniczne. Zadbamy o należyte wykonanie robót budowlanych, ich zgodność z projektem, pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej. Nasi eksperci posiadają odpowiednie wykształcenie techniczne oraz wymagane prawem uprawnienia budowlane.

Duże inwestycje budowlane i ich dynamika

Powszechnie wiadomo, że praca na budowie cechuje się bardzo dużą dynamiką. Szczególnie dotyczy to dużych inwestycji budowlanych, których budżet liczy się w milionach. Przy dużych realizacjach niezbędne jest utrzymanie stałego kontaktu pomiędzy wykonawcą a projektantem. Często w trakcie budowy okazuje się, iż pewne rozwiązania projektowe wymagają zmiany, a niektóre sytuacje nie zostały wcześniej przewidziane przez projektanta i należy je natychmiast uzupełnić. Brak odpowiedniego przepływu informacji pomiędzy placem budowy a biurem projektowym skutkuje opóźnieniami w realizacji oraz zwiększeniem kosztów inwestycji. Nasi specjaliści w ramach oferowanej usługi Inżyniera Kontraktu dbają o stały monitoring projektu i jego realizację. Duże inwestycje wymagają stałej koordynacji wykonawców wszystkich branż specjalistycznych, tak aby prace przebiegały zgodnie z harmonogramem, uwzględniając na bieżąco kwestie priorytetowe.

Firma BAUEL oferuje swoim Klientom wszystkie wyżej wymienione jak i inne usługi specjalistyczne, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego Inwestora.Nasza Oferta

klient biznesowy - oferta

 

Jeśli poszukujesz wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy dopilnują poprawnej realizacji inwestycji, zadbają o jej budżet oraz przebieg zgodnie z harmonogramem – zapraszamy do zakładki:

KLIENT BIZNESOWY

inwestor prywatny - oferta

 

Jeżeli jesteś zainteresowany m.in.: budową domu, remontem, przeglądem instalacji elektrycznej – zapraszamy do zakładki:

INWESTOR PRYWATNY


Tel. 793 096 550


biuro@bauel.pl


BAUEL Paweł Szmyt, ul. Brukselska 11B/4, 66-400 Gorzów Wielkopolski

na górę